Comments  
Ma nemoj tako. To su naši dečki, uostalom, kadi si ti bil 91.
Onda smo se barem bojali milicije a sada policiju, ko j..be.
"Ni jedne nema bolje od naše policije". Sjećate li se Parafa ?
U Novogodišnjoj noći, opljačkana je i Veterinarska stanica. Očito nam treba Eliot "Nesalomljivi".
Sretna nova godina, puno srece zdravlja,ljubavi i veselja!!!
Pa do kada će ovako. Dođe mi da zažalim za onom milicijom. Za kaj ove "naše" plaćamo.
Nekome je ova novogodišnja noć umjesto radosti donijela brige. Vlasnik ove stranice to najbolje zna. Izvršena je još jedna pljačka, jedna u nizu u godinu dana. Podsjećam samo na one koje ja znam iz pričanja po gradu. Opljačkana je ravnateljica Učeničkog doma. Odneseni zlatni predmeti. Opljačkana je obiteljska kuća Vlade Ceranića - Mateka, opljačkana je obiteljska kuća Tomića u Galgama, opljačkana je usred bijela dana obiteljska kuća Jurašić, vlasnice Auto servisa, opljačkana je obiteljska kuća Željka Tonkovića, i dalje da ne nabrajam. U programu radija Mrežnica, načelnik policijske uprave izjavio je, kako je zadovoljan samo s radom Policijske postaje Ogulin. Jebo te, ako je ovime zadovoljan, kakvo je stanje onda u ostalim gradovima županije. Policija nam je preslika bivše milicije. Klate se po gostionicama, kad ih treba nema ih nigdje, vandali im uništavaju grad i pljačkaju kioske 100-njak metara od njihova sjedišta i to pod punom gradskom rasvjetom, da skratim, totalno rasulo. Naš rajonski policajac, neću spominjati naselje, većinu vremena provodi u kafiću a što je najvažnije, sam si određuje radno vrijeme. Kao, on zna kada je najpotrebniji u naselju. A to je gotovo uredsko radno vrijeme. Od 7,oo do 15,oo. U noći, kada se događaju pizdarije, naš "policajac u zajednici" spava ko top. U Gradu osnivamo nekakva imaginarna tijela poput Vijeća za prevenciju i slično, a od svega nikakve koristi. Moramo li se sami organizirati, postaviti oko svojih kuća "seoske straže", postaviti oko imanja minska polja ili što već. Jebem ti grad i državu kada ni u svojoj kući nisi siguran. P.S. Isprika vlasniku bloga zbog iskakanja iz teme, ali netko je već jednom o radu naše policije, trebao reći istinu i sve nazvati pravim imenom - raspad sistema.
Ej Denise, kaj ti je prst od pića žaštekal.
Sreeeeeeeeeeeettttttttttttnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa NOVA.