SRETNA NOVA GODINA
- Detalji
- Kategorija: OGULIN
Comments
- #9
- Punck
-
Ma nemoj tako. To su naši dečki, uostalom, kadi si ti bil 91.
- #8
- KUD Idioti
-
Onda smo se barem bojali milicije a sada policiju, ko j..be.
- #7
- Punck
-
"Ni jedne nema bolje od naše policije". Sjećate li se Parafa ?
- #6
- ?
-
U Novogodišnjoj noći, opljačkana je i Veterinarska stanica. Očito nam treba Eliot "Nesalomljivi".
- #5
- sikirica
-
Sretna nova godina, puno srece zdravlja,ljubavi i veselja!!!
- #4
- CIA
-
Pa do kada će ovako. Dođe mi da zažalim za onom milicijom. Za kaj ove "naše" plaćamo.
- #3
- ?
-
Nekome je ova novogodišnja noć umjesto radosti donijela brige. Vlasnik ove stranice to najbolje zna. Izvršena je još jedna pljačka, jedna u nizu u godinu dana. Podsjećam samo na one koje ja znam iz pričanja po gradu. Opljačkana je ravnateljica Učeničkog doma. Odneseni zlatni predmeti. Opljačkana je obiteljska kuća Vlade Ceranića - Mateka, opljačkana je obiteljska kuća Tomića u Galgama, opljačkana je usred bijela dana obiteljska kuća Jurašić, vlasnice Auto servisa, opljačkana je obiteljska kuća Željka Tonkovića, i dalje da ne nabrajam. U programu radija Mrežnica, načelnik policijske uprave izjavio je, kako je zadovoljan samo s radom Policijske postaje Ogulin. Jebo te, ako je ovime zadovoljan, kakvo je stanje onda u ostalim gradovima županije. Policija nam je preslika bivše milicije. Klate se po gostionicama, kad ih treba nema ih nigdje, vandali im uništavaju grad i pljačkaju kioske 100-njak metara od njihova sjedišta i to pod punom gradskom rasvjetom, da skratim, totalno rasulo. Naš rajonski policajac, neću spominjati naselje, većinu vremena provodi u kafiću a što je najvažnije, sam si određuje radno vrijeme. Kao, on zna kada je najpotrebniji u naselju. A to je gotovo uredsko radno vrijeme. Od 7,oo do 15,oo. U noći, kada se događaju pizdarije, naš "policajac u zajednici" spava ko top. U Gradu osnivamo nekakva imaginarna tijela poput Vijeća za prevenciju i slično, a od svega nikakve koristi. Moramo li se sami organizirati, postaviti oko svojih kuća "seoske straže", postaviti oko imanja minska polja ili što već. Jebem ti grad i državu kada ni u svojoj kući nisi siguran. P.S. Isprika vlasniku bloga zbog iskakanja iz teme, ali netko je već jednom o radu naše policije, trebao reći istinu i sve nazvati pravim imenom - raspad sistema.
- #2
- .
-
Ej Denise, kaj ti je prst od pića žaštekal.
- #1
- Denis
-
Sreeeeeeeeeeeettttttttttttnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa NOVA.
You have no rights to post comments.