Koncert za malu Emmu, ovaj puta održan u gradskoj

sportskoj dvorani pod nazivom "Djeca djeci", pokazao je

plemenitost i veliko srce mladih, i onih starijih Ogulinaca.

A puna dvorana još jedan je uspjeh vrijednih članova "Ode

prijateljstvu". U programu su nastupili članovi KUD-a Klek,

Tounjčica, Sveti Juraj, zatim učenici Prve osnovne škole, OŠ

Ivana Brlić -  Mažuranić i OŠ Josipdol, zatim polaznici

Glazbene škole, udruga Radost, mališani iz dječjih vrtića

Bistrac Ogulin i Josipdol te Ogulinske Mažoretkinje. Na

koncertu je od ulaznica skupljeno 12. 760,oo kuna. Od priloga

na ulazu 1.585,oo kuna, djelatnici Roto dinamica dali su 400 a

roditelji djece iz KUD-a Tounjčica 430,oo, te Odvjetnički ured

Maje Salopek, 500,oo kuna. Ukupno je ovaj puta skupljeno

15.675 kuna. GradOgulin je bio pokrovitelj ma što značilo, ali

u izvješću Ode prijateljstvu, ne vidim njihovog konkretnog

novčanog priloga. Recimo, 10-ak tisuća kuna za Grad nije

nikakva lova a roditeljima male Emme, mnogo bi značilo. Ali

ako su pomogli nekom drugom prigodom ili u drugom obliku,

moja isprika.

I na kraju, što reći. Pohvale Odi prijateljstvu, pohvale svim dobrim

ljudima koji su na bilo koji način pomogli, pohvale velikom

ljudskom srcu i uz to, naše beskrajno velike želje da nam se

mala Emma oporavi.


P.S.

Fotografije s koncerta možete pogledati na stranici radio

Ogulina.


28. 11. 2016.

Nebojša Magdić

Comments  
..aaa kod Ive bio koncert i,koliko vam je naplatio korištenje sale da održite koncert......?daj se skulirajte...

Quoting Borna:

Od Ive se nije ni očekival mala doza empatije ali Grad je trebao pomoći. Kamo sve odu novci moglo se i za ovu svrhu nešto odvojiti.


Od koga mi očekujemo pomoć. E jesmo luzeri.
Od Ive se nije ni očekival mala doza empatije ali Grad je trebao pomoći. Kamo sve odu novci moglo se i za ovu svrhu nešto odvojiti.
Moja pogreška.Imam u glavi asocijaciju na poznatu Odu radosti pa sam tako napisala umjesto Oda prijateljstvu.A i Nešo me je malo zbunio jer je i on napravio istu grešku. Ali mislim da sve ostalo stoji.
Fuj.Fuj.Fuuuuuj. Ali na sreću takvi koje spominjete su rijetki. Mnogi su ogulinci ovdje pokazali svoju plemenitost.Njima čestitke.
Bili na prvom koncertu kod "IVE". Pilo se i jelo i vjerujem pošto se malo razumijem u promet, dobro zaradilo. A veliki gazda ni kune da izdvoji i pomogne. Nikad više kod "IVE".
Guglajte ovo: REPREZENTACIJA - IMA SE, IMA. MOŽE SE