Od sinoć, Ivan Vučić više nije čelnik ogulinskog HDZ-a. Usprkos nagovora stranačkih kolega, podnesao je neopozivu ostavku. I to iz zdravstvenih, ali prvnstveno, moralnih razloga. Smatra da nakon gubitka izbora, u HDZ-u trebaju promjene, što je svojim primjerom dokazao, smatrajući da je pošteno da odstupi. Na njegovo mjesto jednoglasno je izabran Tomislav Lipoščak. U roku šest mjeseci trebaju se obaviti izbori po sistemu – jedan član, jedan glas. Vučić je za ogulinske prilike imao impresivnu političku karijeru. Od malenog, ajde da se našalim, „Ivice Kićmanovića iz Ribarića“, dolepršao je dosta visoko. Počeo je kao dožupan, nakon toga šest godina je bio gradonačelnik, isto toliko vrijeme proveo je u saborskim klupama, da bi na kraju bio župan Karlovačke županije u dva mandata. Odbio je dužnosničku i prihvatio starosnu mirovinu. No nije definitivno bacio koplje u trnje. Ostaje član GO HDZ-a, predsjednik kluba vijećnika HDZ-a u Gradskom vijeću i predsjednik Županijske skupštine. 7. 7. 2017. Nebojša Magdić.jpg)
J... B.....
već sam
J..o B....e
Hebi ga to je to.
Morda se kašnje javim.
Pozdrav!
A sad viditi kadi Banani izlazi septicka na Vrajzem prelazu, kolka mu je placa i kako je Junior dobil posal na streki..
P.s.
Ako ne pomazu Apaurini , treba pitat Luku iz Saborskeg, oko Bunike.. Ili Bananu. Cul sam da mu je djed iz Saborskeg, pa se valjda i on razumi i to.