.jpg)
Nakon što je početkom mjeseca, na inicijativu županice Martine Furdek Hajdin, održan sastanak s predstavnicima Hrvatskih voda na kojem su uz županicu sudjelovali i gradonačelnik Grada Karlovca Damir Mandić, gradonačelnik Grada Ogulina Dalibor Domitrović, pročelnica Upravnog odjela za graditeljstvo i zaštitu okoliša Karlovačke županije Marina Jarnjević te predstavnici Hrvatskih voda, županica je ponovno sazvala sastanak, kome je ovaj puta nazočio i direktor HV-a, Zoran Đuroković. Tema sastanka bila je stanje radova na projektima zaštite od poplava grada Ogulina i Karlovca, te dogovor o dinamici radova i daljnjim obvezama koje iz toga slijede.
Tako smo saznali da je prosječna šteta od poplava na širem području Karlovca, Ogulina i Barilovića, godišnje 38 milijuna eura, a u razdoblju od 2014. do 2018. godine, bilo ih je čak 10.
Pokrenuti su zato projekti zaštite od poplava, vrijedni 1,6 milijardi kuna za sisačko i karlovačko područje, te 186,2 milijuna za ogulinsko.
O trenutnom stanju projekata obrane od poplava, županicu je izvjestio direktor Hrvatskih voda, Zora Đuroković.
Pojedina područja grada Karlovca, grada Ogulina i općine Barilović, još nisu u cijelosti zaštićena od poplava. U razdoblju od 2014. do 2018. godine, na širem području zabilježeno je deset (10) pojava velikih voda, a prosječne godišnje direktne i indirektne štete od poplava iznose oko 38 milijuna eura.
Procijenjena vrijednost projekta za naše, ogulinsko područje, iznosi 186,2 milijuna kuna. Radovi su započeli u ožujku 2019. godine, gradnjom zaštitnog zida na ribogojilištu Vitunj a trenutno se radi na pregradnom mjestu retncije. Prema riječima direktora Đurokovića, završetak dugoočekivanog projekta obrane Ogulina od poplava, očekuje se 2023. godine. Nadajmo se.
28. 7. 2021.
Nebojša Magdić
"Mrš smrade, kome ti imaš brojati krvna zrnca pička ti materina. Poklopi se po ušima i čkomi smrade jedan".
Ma bravo druze. Mozes ti i bolje na ponos vase partije. Samo tako nastavi.
Lijep pozdrav.
Mrš smrade, kome ti imaš brojati krvna zrnca pička ti materina. Poklopi se po ušima i čkomi smrade jedan.
Slusaj "sdp", kao prvo ne lazi. Nisi na moru. Kao drugo raspitaj se malo kod Prapucana pa ce ti neke stvari oko Grumfa biti jasnije.
p.s. molim te i dalje nastavi tom "sdp"-ovskom retorikom tipa - Debilu lopovski. Bas ti lipo prilici.
na moru sam pa nimam vremena pročitat kaj su lopovi napisali. eto sad znam da je grumf desničar. Fala na informaciji Debilu lopovski
kme kme kme kmeči pičko lopovska naredne 4 i još ohohohoho godina. Dok je Grumfa bit će i partije PIČKO DOMOLJUBNA LOPOVSKA.
Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam
gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja
samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u
krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda
ispricati.
A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s
pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro
sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada
debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu
ovog grada.
Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo
Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi
njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je
zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i
ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s
kompleksom.
I KAJ SAD sdp. ZABREKNIL. Malo te začudilo za Grumfa i njegove političke simpatije.
Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam
gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja
samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u
krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda
ispricati.
A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s
pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro
sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada
debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu
ovog grada.
Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo
Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi
njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je
zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i
ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s
kompleksom.
.
Ovdje uvijek ima dobrih komentara, pa pitam.
Agata pitaj Školu nogometa kaj se dešava?