Nakon što je početkom mjeseca, na inicijativu županice Martine Furdek Hajdin, održan sastanak s predstavnicima Hrvatskih voda na kojem su uz županicu sudjelovali i gradonačelnik Grada Karlovca Damir Mandić, gradonačelnik Grada Ogulina Dalibor Domitrović,  pročelnica Upravnog odjela za graditeljstvo i zaštitu okoliša Karlovačke županije Marina Jarnjević te predstavnici Hrvatskih voda, županica je ponovno sazvala sastanak, kome je ovaj puta nazočio i direktor HV-a, Zoran Đuroković.  Tema sastanka bila je stanje radova na projektima zaštite od poplava grada Ogulina i Karlovca, te dogovor o dinamici radova i daljnjim obvezama koje iz toga slijede.

Tako smo saznali da je prosječna šteta od poplava na širem području Karlovca, Ogulina i Barilovića, godišnje 38 milijuna eura, a u razdoblju od 2014. do 2018. godine, bilo ih je čak 10.

Pokrenuti su zato projekti zaštite od poplava, vrijedni 1,6 milijardi kuna za sisačko i karlovačko područje, te 186,2 milijuna za ogulinsko.

O trenutnom stanju projekata obrane od poplava, županicu je izvjestio direktor Hrvatskih voda, Zora Đuroković.

Pojedina područja grada Karlovca, grada Ogulina i općine Barilović, još nisu u cijelosti zaštićena od poplava. U razdoblju od 2014. do 2018. godine, na širem području zabilježeno je deset (10) pojava velikih voda, a prosječne godišnje direktne i indirektne štete od poplava iznose oko 38 milijuna eura.

Procijenjena vrijednost projekta za naše, ogulinsko područje, iznosi 186,2 milijuna kuna. Radovi su započeli u ožujku 2019. godine, gradnjom zaštitnog zida na ribogojilištu Vitunj a trenutno se radi na pregradnom mjestu retncije. Prema riječima direktora Đurokovića, završetak dugoočekivanog projekta obrane Ogulina od poplava, očekuje se 2023. godine. Nadajmo se.

 

28. 7. 2021.

Nebojša Magdić

 

Comments  
Vidi naseg "sdp"-a, pravog predstavnika kom. partije sto piše

"Mrš smrade, kome ti imaš brojati krvna zrnca pička ti materina. Poklopi se po ušima i čkomi smrade jedan".


Ma bravo druze. Mozes ti i bolje na ponos vase partije. Samo tako nastavi.

Lijep pozdrav.

Quoting Marko:


Quoting sdp:


Quoting Marko:

sdp

kme kme kme kmeči pičko lopovska naredne 4 i još ohohohoho godina. Dok je Grumfa bit će i partije PIČKO DOMOLJUBNA LOPOVSKA.





Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam

gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja

samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u

krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda

ispricati.

A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s

pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro

sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada

debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu

ovog grada.

Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo

Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi

njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je

zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i

ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s

kompleksom.



I KAJ SAD sdp. ZABREKNIL. Malo te začudilo za Grumfa i njegove političke simpatije.





na moru sam pa nimam vremena pročitat kaj su lopovi napisali. eto sad znam da je grumf desničar. Fala na informaciji Debilu lopovski





Slusaj "sdp", kao prvo ne lazi. Nisi na moru. Kao drugo raspitaj se malo kod Prapucana pa ce ti neke stvari oko Grumfa biti jasnije.
p.s. molim te i dalje nastavi tom "sdp"-ovskom retorikom tipa - Debilu lopovski. Bas ti lipo prilici.



Mrš smrade, kome ti imaš brojati krvna zrnca pička ti materina. Poklopi se po ušima i čkomi smrade jedan.

Quoting sdp:


Quoting Marko:

sdp

kme kme kme kmeči pičko lopovska naredne 4 i još ohohohoho godina. Dok je Grumfa bit će i partije PIČKO DOMOLJUBNA LOPOVSKA.






Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam

gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja

samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u

krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda

ispricati.

A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s

pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro

sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada

debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu

ovog grada.

Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo

Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi

njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je

zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i

ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s

kompleksom.



I KAJ SAD sdp. ZABREKNIL. Malo te začudilo za Grumfa i njegove političke simpatije.





na moru sam pa nimam vremena pročitat kaj su lopovi napisali. eto sad znam da je grumf desničar. Fala na informaciji Debilu lopovski





Slusaj "sdp", kao prvo ne lazi. Nisi na moru. Kao drugo raspitaj se malo kod Prapucana pa ce ti neke stvari oko Grumfa biti jasnije.
p.s. molim te i dalje nastavi tom "sdp"-ovskom retorikom tipa - Debilu lopovski. Bas ti lipo prilici.

Quoting Marko:

sdp

kme kme kme kmeči pičko lopovska naredne 4 i još ohohohoho godina. Dok je Grumfa bit će i partije PIČKO DOMOLJUBNA LOPOVSKA.






Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam

gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja

samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u

krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda

ispricati.

A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s

pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro

sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada

debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu

ovog grada.

Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo

Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi

njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je

zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i

ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s

kompleksom.



I KAJ SAD sdp. ZABREKNIL. Malo te začudilo za Grumfa i njegove političke simpatije.


na moru sam pa nimam vremena pročitat kaj su lopovi napisali. eto sad znam da je grumf desničar. Fala na informaciji Debilu lopovski

Quoting oporba:


Quoting sdp:


Quoting Oporba:

Ne trosi rijeci Caric na sljednike koji su hrvatski narod dtjerali i planine Slovenije, potukli ih na desetine tisuca a onda uzeli njihovu i zidovsku imovinu. Radije trosi rijeci o fenomenu komunisticke pobjede u uvijek hrvatskom Ogulinu. Nasa sirotinja nasjela ma lazi partijskog portala, na lazi radija i na lazi laznih profila na celu sa Dudinim i Afingerovim / Goranovim /Spasimo Ogulin. Spasili su kurac s sebe nagradili bogatim otpremninama i jos boljim placama. Sve to klanjajuci se svemogucem Grumfu. Ljudima u prodali foru i odnijeli pobjedu. OGULINCI NAIVNI HLEBINCI.


kme kme kme kmeči pičko lopovska naredne 4 i još ohohohoho godina. Dok je Grumfa bit će i partije PIČKO DOMOLJUBNA LOPOVSKA.






Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam

gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja

samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u

krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda

ispricati.

A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s

pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro

sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada

debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu

ovog grada.

Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo

Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi

njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je

zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i

ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s

kompleksom.

Koliko je Grunf desno vidi se po zapošljavanuj u općinu...

.

sdp

kme kme kme kmeči pičko lopovska naredne 4 i još ohohohoho godina. Dok je Grumfa bit će i partije PIČKO DOMOLJUBNA LOPOVSKA.






Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam

gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja

samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u

krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda

ispricati.

A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s

pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro

sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada

debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu

ovog grada.

Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo

Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi

njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je

zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i

ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s

kompleksom.



I KAJ SAD sdp. ZABREKNIL. Malo te začudilo za Grumfa i njegove političke simpatije.

Quoting sdp:


Quoting Oporba:

Ne trosi rijeci Caric na sljednike koji su hrvatski narod dtjerali i planine Slovenije, potukli ih na desetine tisuca a onda uzeli njihovu i zidovsku imovinu. Radije trosi rijeci o fenomenu komunisticke pobjede u uvijek hrvatskom Ogulinu. Nasa sirotinja nasjela ma lazi partijskog portala, na lazi radija i na lazi laznih profila na celu sa Dudinim i Afingerovim / Goranovim /Spasimo Ogulin. Spasili su kurac s sebe nagradili bogatim otpremninama i jos boljim placama. Sve to klanjajuci se svemogucem Grumfu. Ljudima u prodali foru i odnijeli pobjedu. OGULINCI NAIVNI HLEBINCI.


kme kme kme kmeči pičko lopovska naredne 4 i još ohohohoho godina. Dok je Grumfa bit će i partije PIČKO DOMOLJUBNA LOPOVSKA.






Ne kmecim dragi gospodine, oprostite vredjam

gospodina, zato kazem, oprostite dragi druze. Ja

samo konstatiram i ponavljam istinu. Ako sam u

krivu molim vas da me ispravite. Ja cu se onda

ispricati.

A Grumf s partijom ima veze ko i ti dragi "sdp" s

pamecu. Dakle nikakve. Iskoristio je samo mudro

sto ga je Banana gurnuo u prvi plan i to sada

debelo koristi. Cesto puta nazalost i na stetu

ovog grada.

Ako nisi "sdp" znao, do ovog iskoraka u lijevo

Grumf je uvijek bio na desnoj strani. Kao i svi

njegovi. Za partiju ga boli ona stvar. Vazno mu je

zaposliti svoje i uhvatiti koju pinku. A malo ga i

ego jebe sto je uobicajeno kod osoba s

kompleksom.



.

Quoting Škola nogometa:

Kaj ni tema obrana od poplave? Ovde komentari o svemu samo ne temu.

Agata pitaj Školu nogometa kaj se dešava?


Ovdje uvijek ima dobrih komentara, pa pitam. :lol:
Kaj ni tema obrana od poplave? Ovde komentari o svemu samo ne temu.

Agata pitaj Školu nogometa kaj se dešava?
Kaj se to zbiva u nogometu, odnosno u NK Ogulinu?