Nebojša pl. Magdić



Dragi Nešo. Kada su tvoji vjerni čitatelji ovog bloga to zaboravili, ja ispravljam stvar. Najljepše čestitke povodom tvog 49. rođendana, upućuje ti onaj koji te najviše voli.

Tvoj Nebojša.



P.S. Trebao si na svoj rođendan, taj značajni dan u povijesti ljudskog roda, 2. lipnja,  odgoditi drugi krug ovih beznačajnih izbora, ali plemenit i samozatajan kakav već jesi, dozvolio si da se ovi mali ljudi sami odluče tko će ih voditi u svijetlu budućnost. Jer ti si trenutno spriječen da staneš na čelo ovog grada, pošto si stalno zauzet poslovima koji su za čovječanstvo daleko važniji. To narod još ne kuži ali se tješi da su svi veliki umovi od svojih suvremenika bili neshvaćeni.

P.S.

Nemoj da netko očekuje da platim piće. Plaćanje pića, pogotovo kada ja to moram raditi je glupost i ne podržavam takve običaje.

Nešo


Prilika je da ponovim vic dana:

Koja je razlika između Neše i Talibana ?.

Talibani imaju simpatizere.


Bog i nemojte kaj zamerit.


Ogulin u srcu

2. lipanj. 2013.

Comments  
Čestitke iz Liona. Puno uspjeha. Blog čitam redovito. Ne mogu reći koliko mi znači kada sam daleko od Ogulina.
Pa kaj nisi napravil feštu za 49. rođendan ???????. Ja bi ti obzirom na tvoju legendarnu škrtost našao sponzore. Zavrijedio si legendo.
Mi smo protiv Talibana. Dakle ...
Samo se zaj.....aj vođo liste Opljačkajmo Ogulin. Tvoja zaj...cija jedino je što nam je ostalo. Sretno i dugo nas zabavljao o ove zaje....bavao.
Jebeš takav rođendan. Niki "ni da bi". Samo mi je Momo platil piće. I to samo jedno.
Sretan ti ročkas velemajstore pisanja i zaj... Dugo još tako nastavi
sretan rockas "ljepotane".
Zaboravih, rođendanske čestitke najvećem škrtcu u Ogulinu.......Neši.
Dalje pročitajte na Ogulin blogu jer ja nikako ne mogu ostaviti vijeli komentar koji je tamo autor objavio.
Ogulin blog: Od Krka, Vrbovskog i Ogulina, do tanana šadrvana
"Kao novi blog, makar ni nije tako nov, ali je tako dobar da ga moram istaknuti, je OGULIN U SRCU, Nešin blog s kojim se nikako ne mogu uspoređivati.
Kada netko postigne to da u jednom gradu kada kažete njegovo ime nitko ne pita o kome je riječ, onda to zavrijeđuje poštovanje."