Nakon SDSS-a, evo i druge stranke Srba sa svojom listom za Gradsko vijeće, te za mjesto dogradonačelnika, koje im zakonski pripada.

Prijedlog kandidata za zamjenika gradonačelnika dali su

predsjednik DSS-a Siniša Ljubojević i sekretar Mićo Zatezalo.


Usvojen je njihov prijedlog da Đorđe Višnić, ing.stroj. bude

kandidat DSS-a za zamjenika gradonačelnika grada Ogulina.


Svoju kandidaturu Đorđe Višnić potvrdio  pred članovima

Vijeća DSS-a Ogulin, a u svom izlaganju naglasio je da će kao

zamjenik gradonačelnika nastaviti rad svojih prethodnika.

Srpska zajednica zakonom ima pravo na zamjenika

gradonačelnika grada Ogulina, a pripadnici srpske zajednic

ga trebaju izabrati sa što većim brojem glasova, stoji u

priopćenju DSS-a.

 

Predsjednik DSS-a Siniša Ljubojević  naglašava da će se Demokratski savez Srba zalagati za očuvanje političkog i nacionalnog identiteta Srba na području Ogulina, koristeći svoj utjecaj za ravnomjerni razvoj svih gradskih naselja i stvaranja što boljih uvjeta života u Ogulinu.

Mićo Zatezalo konstatira da je u Ogulinu došlo do određene razine statusnih prava Srba koje treba zadržati i dalje razvijati kako bi se integrirali u društvo.
Po riječima Đorđa Višnića, u DSS-u će posebno voditi pažnju o zastupljenosti žena u politici.

 

O ostalim kandidaturama predsjedništvo će raspraviti na

slijedećoj sjednici.

 

 


 


11.4.2017.

Nebojša Magdić

Comments  
Ha, ha...genijalno sol na ranu! Baš si to dobro u dvi rečenice složil.
Ima i te kakve.
Ljubojevic tvrdi da ce se zalagati za stvaranje sto boljih uvijeta za zivot Srba u Ogulinu.
Pa svi Srbi u Ogulinu svjedoce kako se to on zalazr sve ove godine. Pa bio je zamjenik gradonacelnika, zamjenik zupana. To je lijepih desetak godina. A od vodovoda u Dreznici ili Jasenku, pa i struje po nekim selima, nista. O cemu on prica. Do kada. Zasto je , zapravo odjebo pola sljedbenika, i poje.. pola sljedbenica.
Srpska posla.
Masala.
A ljudi moji, kakvih nas sve ima.
I kakve to veze ima s temom.
HRVATSKA ISPLAĆUJE 50.140 MIROVINA ČETNIČKIM TERORISTIMA KOJI SU SE POBUNILI I RATOVALI PROTIV HRVATSKE

Quoting Secer:

Tko je đoko??


POŠTENJAČINA koga će zaj....t.
Tko je đoko??
Osim prava ima li srpska zajednica obveze. Izgleda da kod nas svi imaju neka prava osim Hrvata.Kad je trebalo braniti Hrvatsku onda smo mi imali tu obvezu, a oni prvo da se vrate kao gubitnici i dobiju kuće i mirovine od Hrvatske.
Ko o kome svi o Banani... Pa dajte malo reklame. Sto ste to za Srbe napravili dok ste HDZu drzali vecinu. I sto cete napraviti da bi opet nekom virili iz guzice. Budite jednom ljudi pa izadite sa programima.
Srbi ne žive samo u Drežnici i Jasenku.

Važno je kao što je rečeno prije nema poštenja u SDP-u a to Đoko itekako zna. "Pljavi veš nose ljudi koji ga vode !!!" SDP je privatna prčija Vukovića i njegovog podređenog Zlatka Mrvoša.
Uspješan Mrvoš je samo po tome šta zna pročitati pitanje koje mu je napisao Daniel Vukelja.

Banana ZNA SE koga moraš slušati !!!