Delegacija ogulinskih političara i gospodarstvenika, posjetila je

ministra Gorana Marića a glavna tema bila je preuzimanje

vojarne Poredice, što je bilo i jedno od obećanja u predizbornoj

kampanji.  Na svom blogu, gradonačelnik Domitrović je

objavio:

 

"Danas smo bili kod ministra državne imovine Gorana Marića vezano za predaju vojarne „Sveti Petar“ Gradu. Uz mene su ministra posjetili predsjednik Gradskog vijeća Željko Stipetić i direktori tvrtke „Bjelin“ Stjepan Vojinić i Boris Sobodić.

S ministrom smo razgovarali o predaji vojarne „Sveti Petar“ Gradu jer tvrtka „Bjelin” bi investirala u ovaj objekt kako bi ga prenamijenila za korištenje u komercijalne svrhe.

Ministar Marić je predložio da Grad hitno uputi dopis ministarstvu, u kojem će se vojarna Sv. Petar zatražiti na čuvanje. Dalje će se sve rješavati putem izmjena prostornog i urbanističkog plana, koji je iduća faza predaje vojarne u vlasništvo Grada Ogulina", stoji u priopćenju na fejsu gradonačelnika Domitrovića.


Fine vijesti za nas. Zato "ajmo delat". Krilatica je Milana Bandića.

Populizam očito i zadnje vrijeme nekako paše Hrvatima. Kupuju

ga bez razmišljanja. Lijepe ideje, isto takvi planovi, najbolje

namjere. Ali, to je politika kratkog daha. Populazam danas da,

sutra već ne. Skužena stvar. Zato malo realnosti ne bi nam bilo

naodmet. Radi naše zajedničke koristi. Sada imamo mladu i

ambicioznu političku ekipu koju smo sami izabrali. Imamo i

ambiciozno vodstvo grada. No da li su dobra volja i ambicije,

dovoljni. Teško. Ja u svemu tome, nekako ipak najviše  vjerujem

"Bjelinu".


30. 8. 2017.

Nebojša Magdić

 

Comments  
Ma ljudi pustite miljenka. Svi normalni ljudi znaju sto zasluzuje. Puknu neko ime da se skrene s teme nesposobnosti novih faca u ogulinu. Ono kaj su do sad naoravili je smijesno. Setaliste oko Jezera??? Besplatan parking??? Dobili poredice na čuvanje??? Nes ti ambicije. Di su radna mjesta. Treba mi članska od sdp-a da budem građanin ogulina?
Miljenko je ponos ogulina i bošta. Vi portalovci k nozi. Decko je bil na paraolimpijadi postigal velik uspjeh grad mu je i malo dal. Kadi trenira? To vas ne zanima. Bitno da si ti svojeg maleg zavukla u hž. Fuj
Opet tocka o postenju. O dudo. Ajde se zapitaj dal onaj odzgor vidi po kojoj osnovi jedan od tvoji najblizih suradnika bere penziju i sve ostale povlastice celi zivot?
Mimijevac, zna se dobro kako je taj tvoj invalid došal do posla i sve o njemu. I njegovem bratu, ako sam dobro čul.Zato nemoj više laprdat jer onaj odozgor sve vidi i zna, ne samo o tebi i meni nego i puno više.
Sram vas bilo sdpjci i zeljkovi... tako srat po invalidu... u svoje dvoriste pogledajte. I molite se da vam se ovo pljuvanje ne vrati... odozgor
Prozivati Miljenka, a imamo pun grad maminih i tatninh sinova, rođaka i poznanika je suludo. Ono kako je on prrdstavio državu Hrvatsku a i naš grad neće nikad ovi što pljuju po ljudima koju su svom životu dali smisao. Najlakse kad ti me mužić "visoko" pa ce te zaposlit i sina isto. Pa lako ti pljuckaš po blogovima i portalima.

Quoting Prorok:

Domitrović najavio preustroj gradske uprave bez otpuštanja uheljeba. Valjda je to preustroj od najvećeg radnika prema najmanjem. Gledajući najveći je Miljenko Vučić, a najmanji Vjeko Bitunjac. Od njih ćeš stvarno preustrojem napravit radnike.


Pa stručnjače potpiši se imenom i prezimenom, a ne skrivaj se, pa pokaži svoju stručnost već jednom da svi vide što si ti to napravio u životu, osim jadnog pljuvanja po nekome.
Pljuvati po gotovo slijepom čovjeku, koji je vrhunski sportaš unatoč hendikepu, bio na Olimpijadi, čovjek dobar ko kruh, vrijedan i odgovoran, za razliku od takvih smradova i njihovih komentara, stvarno si jedno veliko FUJ!!!
Po tvojim komentarima jasno se vidi da si bio i u HDZ-u i u SDP-u, ali si bio preslab da se uspneš u njihovoj hijerarhiji, pa se sada osvećuješ i pljuješ po svima, e jesi jadan stvarno.
A da već jednom prestanete kenjat, uznervirani hdzejci koji nemate pojma o zakonima, promjenama, događajima, krađama, nesposbnostima vaših donedavno vladajućih i sličnih nesposbnjakovića i glupsača, uvaženih pravnika i sličnih spodoba koje nisu bile ni do koljena ovima sada. ma kakvim se oni činili i ma kakvim ih ja zamišljim. Nisu moj izbor, al su bar normalniji od onih prije.
...sve je to pišanje u vjetar moj gradonačelniče...ovi prije vas su bar znali izmislit projekte di će se dobro moć omastit, a vi neznate ni to pljuc...nema tu sreće..
Jebe mi se iskreno,al nije fer prema nama koji smo htjeli promjene. Ovo nisu promjene ovo su jugonostalgicari na zadatku da isprovociraju nas jadni napaceni narod. Ponovo ce morat na prvu crtu se stat..