Gradonačelnik Domitrović, svog zamjenika Vukelju zadužio je

za "resor gradskih infrastrukturnih projekata “. Jedan od

zamišljnih projekata je šetnica oko jezera Sabljaci.

Da bi se bolje upoznao s projektom, Vukelja se je sastao s

projektantima s kojima je razmotrio detelje.

Na slikama ispod teksta, možete vidjeti idejno rješenje šetnice,

vidikovca i mostića preko zaljeva. Idejno rješenje mostića

izradio je direktor HE Gojak Milan Sabljak. Zanimljivo je pri

tome, da je ovo, ako me pamćenje ne vara, valjda prva

konkretna suradnja, barem na ovaj način, HDZ-a i SDP-a.

Sabljaka i Vukelje. Pitam se s nadom, radi li se o nekim novim

vjetrovima na političkoj sceni, koji bi u grad „dopuhali“

neku novu klimu suradnje i zajedničkih napora da Ogulin

konačno zajednički učinimo gradom ugodnog življenja. Živi

bili pa vidjeli.

Milan Sabljak izradio je više varijanti mostića. Odabrana je ova.


Šetnica je inače planirana oko cijelog jezera a izvodit će se u

etapama. Koliko bude love. Za prvu fazu šetnice u izradi je

aplikacija za EU fondove.

Gradonačelnik Domitrović je na svoj fejsu napisao:

 

„Svrha šetnice je da turistima i građanima ponudi dodatne sadržaje i time ih privuče na Jezero što će dati dodatnog zamaha našem turizmu koji je prema svim pokazateljima u rastu i koji pokreće kotač našeg lokalnog gospodarstva“.

 

U želji za boljom i kvalitetnijom komunikacijom,

gradonačelnik je pri tome pozvao građane koji imaju nekakve

sugestije, prijedloge ili primjedbe, da ih slobodno mogu

komentirati ili na bilo koji način dostaviti njemu, njegovim

zamjenicima ili gradskim službenicima.

Ajmo da se čuje i glas naroda. Možda ćemo zajedno biti

uspješniji.


Niš bez Crnega.

Malo gruntaju oko projekta šetnice ili su u krivolovu. Ako su ovo njihovi ščapi.



Most će biti sagrađen ako Izetbegović da.....................


Photo by Grad Ogulin


2. 9. 2017.

Nebojša Magdić

Comments  
...ni jedna vlast nevoli samoinicijativu građana jer eto "oni"gube smisao svog postojanja a samim time i egzistencije...
Jebo te pa taj Vukdelja je kalibar Nikole Tesle. Neki genijalac kad je uspio napraviti čak 50 projekata. Ovi u EU popizit će od muke kad nam budu morali ruknuti nepovratnu lovu za Vukeljine projekte.
A što se tiče promjena u gradu dobro se vide.Pogotovo s farsom na radiju i odborima u gradskim firmama.
Dux nisi dobro obaviješten. Naš dogradonačelnik gospodin Vukelja ima EU projekte. Ako te zanima nazovi ga i pitaj. On će ti reći koje je napravio projekte zadnjih 4 godine. Sigurno ih ima preko 50. Ljubomorni ljudi ne vide promjene u gradu iako su vidljive.
Vidim nema ideja. Samo nešto što troši novce a ne donosi zaradu. Bilo koja vlast, nemamo sreće.
...gle kad malo razmislim nije ni to loše..semerlok ploče rade Ogulinci, znači ok...šetnica znači, šetnja -opuštanje,zdravlje,razmišljanje,nove ideje...nastavi niz..he,he može onda i vodeni park na jezeru..
Ma ljudi moji, tece med i mliko vec dva miseca. Kaj je vami? Kaj ne citate portal? Radijo ne slusate jer su na derneku pa nima programa.
Ni se lako aktivirat i svoje ime "na lipu". Kaj ako o sebi imaš veliko mišljenje, a na kružići debakl? Takvi ne žele saznat kaj raja o njimi misli. Kad nemogu je..t takvi se uvik odluče podjeb..at, pa i dalje o sebi mogu imat veliko mišljenje.
Ajde Zeljo ne seri . Aktiviraj se i predlozi konkretno.
Hic Rodus. Hic salta.
Prav za prav veliš, kaj treba celom dužinom bit šetnica popločena kameni,..,ne mora.
Bedastoće povedaju!
Vu bucami bumo hodili po ilovači vuz jezera. EU daje peneze za hodenje vu bucami, njimi je bitno da im Rvati spiskaju peneze. Oni daju peneze kak se kome digne pimpek, nahviše onima nadobudnima kaj su jučer zašli vu politiku, njimi najviše dajedu.
EU peneziiiii,
EU peneziiiii,.., buju spasili Gruntovec!
Sada me stvarno zanima tko je u pravu. Idemo li to grlom u jagode kako ukazuje Željo koji se očito malo više u sve razumijde ili je stvar čista i možemo to raditi.Volio bi da mi netko kompetentan odgovori.
No još dodajem da sam protiv bilo kakvih šetnica i bacanja novca dok narod nema gdje raditi. Kandidiratje kakav pogon prema EU fondovima i onda ste obavili praci posao. Ovako mi sve djeluje ko ona stara:šuć muć pa proli.