Još ima vode. Ovaj tjedan čišćenje i sušenje. Dala mi firma godišnji.
7. 10. 2024.
 
Comments  
Al aj, barem smo vidili da je živ i da je fala Bogu dobro.

Quoting Pašteta:

Jučer nam fala Bogu zastupnica pokazala retro brka. Čovik je nestao sa facebuka, a tako je lipo pisal, vređal, pametoval...... ma sve znal! I onda ga stranka ušutkala, da ne smeta ženki u kampanji. Ni tako lako živit!

Al aj, barem smo vidili da je živ i da je fala Bogu dobro.



O cemu Pasteta ti govoris. Ni lovci iz Super potjere te ne bi shvatili.
Jučer nam fala Bogu zastupnica pokazala retro brka. Čovik je nestao sa facebuka, a tako je lipo pisal, vređal, pametoval...... ma sve znal! I onda ga stranka ušutkala, da ne smeta ženki u kampanji. Ni tako lako živit!

Al aj, barem smo vidili da je živ i da je fala Bogu dobro.

Quoting Lako cemo:

Lako je tudjim k....m gloginje mlatiti.
Da bi ti saznao sto cetnicko govno drobi moras ga malo i lajkat..ali dalje je bajka.



Ček malo. Zašto bi se nekome lajkalo ako se sa njegovim pisanjem ne slažeš. Ne moraš lajkati da bi vidio što govno piše. A kad gospođa /bivša kolegica/ lajka post u kome Medaković pljuje po V. Nazoru i predsjedniku Tuđmanu, e onda je to i više nego žalosno.
Lako je tudjim k....m gloginje mlatiti.
Da bi ti saznao sto cetnicko govno drobi moras ga malo i lajkat..ali dalje je bajka.

Quoting Hrabro na svome:

Hvala Veritas! Stvarno nisam znao te dragurnjije. Sada i sam vidim da se radi o dotičnom ratnom zločincu Medakoviću tj. Nini Isakov.
Sve kad tad iziđe na vidjelo. Neši nemoj zamjeriti. Ne smije ni on sam ovako pristar, nezaštićen previše olovkom risati jer ponekad mora brisati. Bitno da smo mi ostali shvatili o čemu bi se moglo raditi.



Quoting Hrabro na svome:

Hvala Veritas! Stvarno nisam znao te dragurnjije. Sada i sam vidim da se radi o dotičnom ratnom zločincu Medakoviću tj. Nini Isakov.
Sve kad tad iziđe na vidjelo. Neši nemoj zamjeriti. Ne smije ni on sam ovako pristar, nezaštićen previše olovkom risati jer ponekad mora brisati. Bitno da smo mi ostali shvatili o čemu bi se moglo raditi.



Nešo nema što biti nezaštićen. Ovo što je zbrisao a čitao sam prije kompletan tekst, može se samo pripisati da je stao u zaštitu bivše kolegice. I ako koliko znam, za takvu zaštitu on lično nema razloga.
Hvala Veritas! Stvarno nisam znao te dragurnjije. Sada i sam vidim da se radi o dotičnom ratnom zločincu Medakoviću tj. Nini Isakov.
Sve kad tad iziđe na vidjelo. Neši nemoj zamjeriti. Ne smije ni on sam ovako pristar, nezaštićen previše olovkom risati jer ponekad mora brisati. Bitno da smo mi ostali shvatili o čemu bi se moglo raditi.

Quoting Nikola:

Veritas pod kojim se još profilom na facebooku vodi Medaković?



Nina Isakov. Napisao sam ali se ime pretvorilo u iksiće xxxxxxx
Veritas pod kojim se još profilom na facebooku vodi Medaković?
Koga ti pizdo štediš. Dubravku koja je lajkala četniku xxxxxxxxxxxxxx i koja mu je fejs prijatelj. Nek ljudi to znaju.
Zašto si me obrisao kada sam sve točno naveo i argumentirao.

Quoting Lako cemo:

Na internetu je bljuzgi ko nigdje. Ali obo je blog koji ima vlasnika a vlasnik je zakonski odgovorna osona. A sto si pronaso negdje na facebooku i slicnim odresama je cista laz. Podmetanje. Manipulacija. Uzivaj u neznanju.



Slažem se da na internetu ima bljuzgi da ti pamet stane. Ali kao ovaj blog i mnogi portali imaju poznate vlasnike. Portal Večernjag lista, Juarnjeg. Tportal, Indexai ectr. Tu ima bljuzgi ali i puno gorih stvari a nitko ne briše te komentare. I nitko nikoga na tužika. Zamisli u beskrajnom prostoru interneta da se netko bavi time što pišu blogeri i portali po raznim jukojebinama kao što je Grad koji raste. Daj budi pametan.
Vjerovatno te smetaju objave Volim grad pod Klekom. Jesu li to podmetanja i manipulacija. Ako jesu zašto gradonačelnik ne reagira. Zašto ih ne tuži. Malo morgen. Ne može jer su oni svaku svoju objavu vrlo dobro argumentirali.