.jpg)
Za vrijeme ovogodišnje proslave Dana Grada i naše Župe, bio sam na Sejšelskim otocima na kupancu, pa sam mnoga zbivanja propustio. Zabilježio sam samo neka. Molim da se to uvaži.
U okviru dan grada, Auto klub "KLEK" orgaizirao je klupsko
natjecanje na Bazi. Sudjelovalo je 35 posada i ovo je bila šesta
ovogodišnje utrka. Atmosfera je pomalo podsjećala na
nekadašnje uzbuljive utrke za prvenstvo države.
Okupilo se i dosta gledatlja koji su imali priliku vidjeti niz
atraktivnih vožnji. Šteta što u Gradu već duže vrijeme ne
postoji interes za utrku za prvenstvo države, na kojoj se znalo
okupiti i preko 100 najboljih hrvatskih vozača, a pošto je staza
Klek bila omiljena među automobilistima, dolazili su i
natjecatelj iz Slovenije, Italije, BiH i Crne Gore. U svakom timu
bilo je najmanje četvero ljudi, u nekima njih 6-7, i svi su oni tri
dana ostavljali novce u našem gradu. Bio je to potencijal koji se
je mogao, i morao, turistički kapitalizirati. Ali u ondašnjoj
gradskoj upravi, za to jednostavno nije bilo zanimanja. Bez
financijske potpore iz gradskog proračuna, već afirmirano
natjecanje na kome se znalo okupiti nekoliko tisuća gledatelja,
nije moglo opstati. Šteta, jer u isto vrijeme novci su se davali
nekakvim fantomskim sportskim udrugama, čije je natjecanje
pratila samo članovi najuže rodbine. Ako i oni. Za to vrijeme,
pomlađeno novo rukovodstvo AK Klek, organiziralo je utrke na
Bazi. Bilo je zanimljivo. Evo dijelić atmosfere kroz hrpu
fotkica.
.jpg)
Publike je bilo u lijepom broju.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Malo se i roštiljalo.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Kristijan je pobijedio na četiri utrke. Na ovoj zadnjoj, automobil mu otkazao poslušnost. Nek potraži mehaničara da mu ga uredi.
.jpg)
Đekson slavi drugo mjesto.
.jpg)
Proglašenje rezultata po običaju u CB Maksimo.
Diesel - Ivošević Spase i David Milohnić.
Serija 1500 - 1. Petra Salopek, 2. Franjo Lakotić, 3. Radovan Mamula.
Petra iz "zbrijala". Kreće stopama Alenke Jurašić. Ej, dečki !!!!!!!
Serija + 1500 - 1. Vedran Pasek, 2. Edi Malohnić, 3. Spase Ivošević
Serija 1400 - 1. Robert Pleše, 2. Ervin Kalanj, 3. Davor Kučinić.
Sport 1600 - 1. Marin Žlimen, 2. Beanko Salopek, 3. Nikola Kosjer.
Sport + 1600 - 1. Marko Pleše, 2. Goran Vuković, 3. Marinko Krznarić
Generalni plasman. 1. Marko Pleše, 2. Marin Žlimen, 3. Branko Salopek.
P.S. Ako sam zabrljao neka imena, nemojte mi zamjerit. Meni je to od graševine.
Photo by Nešo-Skorašnik
17. 9. 2016.
Nebojša Magdić
Photo by
A kaj grad ne pomaže ovu utrku to mi nije jasno. Pa znalo se sabrati par tisuća ljudi a oni to ne podržavaju. Nego daju novce nogometašima Ogulina koji su pali na žalosnu županijsku ligu. Osim Slunja,Ozlja i Duga Rese, svi ostali klubovi su iz mjesta koja su brojčano manja od Mjesnog odbora Prapuće-Zagrad. I s takvima naši nogometaši u 5 kola imaju NULA bodova i gol razliku 3:21. A godišnje dobiju preko 200 tisuća kuna jer uzimaju i najam od Snoopyja.
Ajde skinite nam se već jednom s grbače da malo odahnemo.
kaj ti oćeš hostese, njim treba boca
jebo te hostese
vidil si kako se veseli kad dobije bocu
hostesami se nebi tako veselil
Pa ovo nakon toliko godina još uvijek izgleda tako balkansko nego kao neko natjecanje!
Svaka čast dečkima iz Kleka i sudionicima ali tu triba pravi organizacijski management.
Mi jesmo bijedni jer nas korumpirani iz javnoga sektora kradu ali to ne triba odmah da vidi odmah cili svit sa ovako bijednim slikama!
Šampanjanc, Hostese itd.!!!!!!!
Jebote Jegermajster i lovci iz šume!
A Kristijanu kojeg je na trki iznvjerio auto poručujem da ima jedan odličan mojstor u Podvrhu. Zove se Kiki ili Kike i taj bi mu sigurno dobro sredio auto.
Kad smo kod Đulinog ponora to nije reklama već sramota i smetlište. Karleka više nema. Na našim se jezerima nitko ne kupa pa nam je ostala samo Ivanina kuća bajke. Jer u bajci i živimo ne shvaćajući što nam se događa.
imamo Ivaninu kuću bajke,
imamo Đulin ponor,
imamo školu u prirodi,
imamo kiselo zelje priznato u Svijetu,
imamo jezera i rijeke, zemlju,......
ma imamo sve i promidžbe nam više ne treba. Treba nam faca koji će sve ove političare u gradu stjerat u p.... materinu, hdzovce i sdpovce.