
U HDZ-u se polako navikavaju, da nakon dugogodišnje vlasti, budu
promjene radi, malo u oporbi. Nisu doduše navikli reagirati s
oporbenih pozicija, ali lijepo je i to malo probati. Biti će zanimljivo
pratiti "razmjenu stavova" dvije najjače stranke. Zgodno štivo za
ove vruće ljetne dane.
Počelo je političko smjenjivanje direktora gradskih tvrtki i
ustanova u Gradu Ogulinu, kažu u HDZ-u i dodaju:
"Socijaldemokratska partija Ogulina uvela je potpunu kontrolu
medijskog prostora smjenom nestranačke direktorice Radio
Ogulina d.o.o. - Mihaele Milanović Poljak, diplomirane novinarke.
Usporedimo li dosadašnje tekstove Mihaele Milanović Poljak,
dipl.nov. i tekstove Dubravke Vuković dipl.pol. o istim događajima,
pojavama i temama; možemo primjetiti razliku u objektivnosti.
Procijenite sami koji su tekstovi pristrani, neistiniti, poluistiniti,
objektivni i profesionalni.
Zašto je to politička smjena?
Gradonačelnik Grada Ogulina u Društvenom ugovoru Radio
Ogulina d.o.o. promijenio je stavku prema kojoj Uprava društva
umjesto tri člana ima samo jednog te nije niti predvidio Nadzorni
odbor koji kontrolira rad direktora - u kojem je do sada bio
obvezan biti i jedan djelatnik zaposlen na Radio Ogulinu d.o.o.
Direktorica ima neograničenu moć i samostalnost bez kontrole
upravljati tvrtkom.
Nigdje nismo vidjeli program postavljene direktorice Dubravke
Vuković, Plan rada za razdoblje od četiri godine, na koji način
planira sanirati gubitak, na koji način planira povećati prihode i
kako planira mijenjati program.
Hoće li činom postavljanja „nove nestranačke“ direktorice – koja
je ujedno i direktorica OG Portala, Dubravke Vuković,
Socijaldemokratska partija kroz objavu neobjektivnih, pristranih i
poluistinitih objava i tekstova sada na Radio Ogulinu kao i do sada
na Ogportalu prikazivati članove drugih političkih opcija, osobito
istaknute članove i direktore gradskih poduzeća i ustanova kao
nesposobne u vođenju tvrtki, ostaje za vidjeti…
Pitamo se:
Počinje li era medijskih linčeva u Gradu Ogulinu?
Da li je ovo početak sumraka neovisnog novinarstva?
Da li je to demokracija po mjeri Socijaldemokratske partije
Ogulina, Nezavisne grupe birača Željka Stipetića, Borisa Grgurića i
Jure Beline te Siniše Ljubojevića ?
HDZ Ogulin
4. 8. 2017.
Ogulin u srcu
Dudica je došla s zadatkom da preuzme radio i potjera dio ekipe koji njoj i Domitroviću nije bio vjeran a pogotovo Mihaelu koja joj je zbog svoje mladosti i energije najveći problem. Ostali bi mali potrčko Dube i Nenči izgubljen u vremenu i prostoru. Pa bi se onda složila nova momčad koja bi sada radio pretvorila u glasilo SDP-a. Samo ako su jednom dobili otpremninu mogu li se vratiti na radio. Ne znam kako Dudicu nije sram šetati po ulici nakon onih sranja i laži o otpremninama pa portala s forsiranim aferama sve u svrhu jedne stranke. One njenog supruga. i sada se ponovno vraća na radio. Neshvatljivo koliko nema obraza ili ima ali debelog ko đon. Malo bi radio imao SDP pa malo HDZ a Ogulince se ne pita kakav radio žele. A oni žele onakav od prije koji je bio slušan širom županije. Ne radio koji rado od 8,oo do 15,oo sati već nekadašnji radio sa noćnim programom, kontakt emisijama, Laprdarijem it.d. Takav radio draga Dudica je uništila jer to joj je bio i zadatak koga je ispunila i sada je za nagradu Grumf vraća na mjesto zločina. Ma i njega može biti sram. A plan je koliko čujem radio privatizirati a prvenstvo imaju uposleni radnici. Joj kako ste to dobro smislili.
Al ne brinem se ja za takve nego i ocekujem na nekoj vaznoj funkciji. Takva nam je i drzava.
Generalno stanje sporta i sportskih objekata u Ogulinu gradonačelnik je, kad se uzmu u obzir raspoloživa financijska sredstva i stanje gospodarstva, ocijenio vrlo dobrim, pa i izvrsnim.
Živo me zanima zna li gradonačelnik tko je građanima Ogulina ostavio tako dobro stanje sportskih objekata.
Daj Žuti pripazi malo što govoriš. Ljudi se smiju