Delegacija ogulinskih političara i gospodarstvenika, posjetila je

pred tjedan dana ministra Gorana Marića a glavna tema bila je

preuzimanje vojarne "Sv. Petar",što je bilo i jedno od obećanja u

predizbornoj kampanji.

Za divno čudo, ministar Marić

promptno je reagirao dopisom u kome se vojarna "Sv. Petar"

daje Gradu Ogulinu na čuvanje i čišćenje, što bi trebao biti prvi

korak da vojarnu dobijemo u trajno vlasništvo.

Gradonačelnik Domitrović je izrazio zadovoljstvo što smo vojarnu dobili na čuvanje, kako ne bi došlo do devastacije prostora, u čemu smo inače pravi majstori. No samo preuzimanje vojarne u vlasništvo malo je dulji proces koji zna potrajati. Dalje će se sve rješavati putem izmjena prostornog i urbanističkog plana i izrade studije o namjeni vojarne . 

Evo i službene potvrde. Slova su malo sitnija pa detaljnije

možete pogledati na mom fejsu.



A kako sam u svemu inače malo sumnjičav, nikako mi ne ide iz

glave ona: "Na vjeruj Danajcima ni kada darove nose".


8. 9. 2017.

Nebojša Magdić


Comments  
Riječ se ne može dodati. ravo Realist.
Ljudi koji su imali bliskih susreta s Bananom i Dudom, a nisu inace njihovi kucni prijatelji, znaju kakvi su to ljudi i da se ovom cijelom cirkusu u opce ne treba cuditi.
Meni je bio dosta onaj hvalospjev kad je ona pricala o ljubavi o novinarstvu i volonterskom radu, a na kraju ona i Goran primaju place ko neki direktori koji stvarno nesto znaju i rade, ugl. odvratni ljudi.
Zao mi je samo gradonacelnika jer ovime gubi glasove nas naivaca koji smo mislili da je covjek sam za sebe.
Koda u vojarni ima vojske !Samo budite pametni i zadrzite vojsku u vojarni.
Cela ova halabuka je zato kaj su bili neki izbori. A zna se zasto su nezamjenjivi izgubili te izbore. Ambiciozna zenica je bila okidac. Dalje je povijest.
Kora-Točno u sridu. Nemam ni riječ dodatka.
Najace je kad se kaze da programa ni bilo tri dana. Pa glavna urednica Milanovicka ni bila u Medjgorju. Zac mi delala, i kaj je delala sve ovo vrime, osim kaj je slikala po gradu...
detektor--------------???
mogo bi ti kmečati budalo šainova
Baš vas je lipo čitat kamo kmečite. Hebi ga odoše uhljebničke privelegije.
Kmee, kmeee... šmrc... kmee...