Ivan Šarić sinoć je oduševio mnoge Ogulince u disco baru Snoopy.

Ja navratio tamo oko 19,oo pa ostao do 23,00 što mi je osobni rekord u zadnjih 10 godina. Uz to, stalno mi je netko po donosio pivu, pa je time priča postala bajka. Smiješ se od srca, piješ a ne plaćaš. Kud ćeš bolje zabave. Šarić je opravdao status vodećeg stand up komičara. U njegovu nastupu osjeća se nešto Monty Pythonovsko što prilagođuje našim prilikama.
Šarić šara, i to uspješno, po svemu – od žena, muškaraca, njihova odnosa, pa do političkih i rodjatkih tema, prikazujući pri tom raskošan vokabular s 50 posto onih lijepih hrvatskih psovki. Točno mi je bilo neugodno, koliko je prostiji od mene. Skrati Nešo, skrati. O.K. Ukratko, bila je to jedna lijepa večer za čistu desetku i možemo se samo nadati da će takvih programa biti još. Poznajući Božu, koji stalno miksa neke nove ideje za svoj klub, vjerujem da sam u pravu. Na radost mnogih koji su sinoć po prvi puta pohodili disko klub Snoopy.

Urbani Ogulin

Raspoloženi Šarić oduševio

Božo i Ivan


Comments  
Hvala svima na podrsci. Obecavam da ce biti jos puno ovakvih ali i novih programa za sve gradjane Ogulina i okolice. Sto se tice djecijeg programa bio je u planu i napravljen je cijeli raspored za "djeciji utorak" cak i u dogovoru sa osnovnim skolama,ALI za sad mi grad ne dopusta da otvorim prije 21 sat sto je naravno kasno za djecu. Nadam se da ce se i to rjesiti na zadovoljstvo svih nas. Hvala Vam svima na podrsci.
Božo, vjeruj da mnogi podržavaju ovakve događaje kao što je nastup Šarića. Ako se ikako može,nastavi s time. Znam da je turbo folk ušao u sve pore društva, ne treba ga demonizirati jer velik broj ljudi ga vole ali ubaciti povremeno nešto poput Šarića, bilo bi za svaku pohvalu.
Bio sam kod frenda pred par godina u gostima. Tamo su organizirali karaoke za osnovnoškolce.Trajalo je kaže mi prijatelj tri mjeseca i natjcalo se preko 50 klinaca.Možda nebi bilo loše tako nešto organizirati i u Ogulinu.
Tesko je nesto napraviti sto bi nas izvuklo iz gliba kad vecinu tzv urbanih ne zanimaju niti izbori niti politicke opcije. Njima je bez veze opredjeljivati se bilo za lijeve, bilo za desne. Njima je to dno dna.. Ali demokracija jest upravo izbor. I onda mozes govoriti o urbanim temama, kulturi itd Bez vlastitog angazmana nema kriticne mase. Nema promjena. Njima, na vlasti to pase. Jebe se njima za urbani stih grada. Za njih su to sranja, dekadencija.. Tako se ne dobivaju izbori.
Kapa dolje ZG-OG. Uljudno i argumentirano. O Istini uzalud je riječi trošiti.

Za Božu. Trebao bi probati s jednim klasičnim rock koncrtom. Naši su dečki svirali u Senju na nekakvom rock druženju raznih bendova. Ako može Senj valjda može i Ogulin jer još uvijek je dosta urbanih mladih koji vole takvu vrstu glazbe. Mislim da bi trebalo probati.
Vrlo nekorektan komentar gospodina koji sebe naziva Istina. Vrijeđanje po teritorijalnom ključu što on čini, potpuno je jednako onom prostačkom i opasnom vrijeđanju po nacionalnom ključu. Takva retorika dovoljno govori o "gospodinu". Htio bih ga upoznati da su 50 posto na prvom nastupu Šarića u Lisinskom činili studenti, dakle populacija koja je uvijek bila intelektualna avangarda a među njima je bio i velik broj purgera. Pitao bi g. Istinu dali su nekulturnjaci svih onih 30 tisuća ljudi koji su samo ove godine gledali Šarića - od Pule preko Splita, Dubrovnika do kultnog Kerempuha gdje sam ga i ja imao prilike gledati. Mogu se s g. Istinom složiti da je Šarićev vokabular u nekim dijelovima malo i pretjeran, ali se ne mogu složiti s kvalifikacijam tipa Bosanska ili Hercegovačka polupismena banda. To je za mene veća psovka od spomanjanja muških i ženskih spolnih organa koje Šarić koristi. To kod publike može samo izazvati smijeh dok govor Istine potiče mržnju. A takve su nam metode dobro poznate.
Zagreb je veća vukojebina od Ogulina kojeg je napućila Bosansko-Hercegovačka plupismena ratnoprofiterska banda i njihovi rođaci. Pa i naša ogulinska elita koja se je preselila u Zagreb nisu zbog toga postali kulturni Zagrepčani. Kulturni Zagrepčani su izumrli pa Lisinski nije bio pun kulurnjaka nego nekulturnjaka.
Malo sam skeptičan ali trebalo bi možda malo probati i s rockom. Tako da ima za sve.

Quoting Istina:

Promatrajući ekipu na Šariću shvatio sam sa on može takvu priredbu održati samo onima koji se smiju na svaku njegovu psovku, ili prostotu. Tamo gdje bi se trebalo nasmijati s razlogom na povezivanje nekih radnji, smjeha je bilo malo. Želim reći da kurac, pizda, sranje, drkanje u čestom vokabularu Šarića veliki je broj publike nasmijavao, pa to ujedno može reći kakva smo sredina. Nemojte spominjati Ninin MG, Ninin MG imate vi u autu na MP3 samo to pokazujete nakon popijene tri pive, one bezalkoholne.
Podržavam Božu u ovakvim nastojanjima da i dalje organizira neki Show, pa i uz plačanje ulaznice.



Htio bi samo dodati da je isti progema Šarić imao u Lisinskom i nigdje nisam pročitao ovo što piše Istina: Želim reći da kurac, pizda, sranje, drkanje u čestom vokabularu Šarića veliki je broj publike nasmijavao, pa to ujedno može reći kakva smo sredina.

Onda se to draga Istino može reći i za Zagreb
A da se možda u tom prostoru otvori dječji disco. Imamo sposobnih ljudi u dječjem vrtiću i školama koji bi mogli biti animatori. Mogao bi se složiti nekakav program primjeren uzrastu, pa dječje karaoke i sl. To je mog dobronamjeran prijedlog.