Dan Grada i blagdan uzvišenja Svetoga križa. Polaganje vijenaca

na trgu hrvatskih rodoljuba.



SVEČANA PROCESIJA KROZ GRAD


SVETA MISA

Ovo su bile fotkica s polaganja vijenaca, procesije kroz grad i sv. Mise.

U 12, oo sati u sporstkoj dvorani održana je svečana sjednica

Gradskog vijeća. Vodim vas slikama kroz njen rad.


Predsjednik Gradskog vijeća ŽeljkoStipetić, pozdravio je nazočne goste i otvorio svečanu sjednicu.

Naš biskup Zdenko Križić, dogradonačelnica Karlovca

Andreja Navijalić i načelnik PU karlovačke Tomislav Kotić-

Zamjenici gradonačelnika

O evo mog doktora. Sad mi je odmah lakše.

 Sveštena lica, direktori, načelnici, nezavisni igrači.......

Čelnik ogulinskog SDP-a i zamjenik predsjednika županijske Skupštine IvanVuković. U kutu - nikom na putu.

Naš biskup Zdenko Križić, dogradonačelnica Karlovca Andrerja Navijalić i načelnik PU karlovačke, Tomislav Kotić.

Lijepo

Bivši gradonačelnici - Nikola Magdić i  Jure Turković.

U drugom planu. Naš novi župnik Josip i načelnik PP Ogulin Dražen Liopšćak.

Gradonačelnik Dalibor Domitrović.

Dva mušketira i u sredini jedna dama...

Članovi vokalnog ansambla KUD-a Klek, još su jednom

oduševili.

Za lijepo pjevanje, on je zadužen - dr. Joško Čaleta

preporodio je vokalno pjevanje u našem KUD-u.

Bez riječi...

Po običaju, svake godine, Grad dodjeljuje javna priznanja.

Tvrtka Bjelin, ajde da se našalim, Bogom nam je poslata.

Za razvoj drvne industrije u Ogulinu, dodijeljeno im je

priznanje za stvaralački rad. Ja bi još dodao, i za

dragocijena radna mjesta. Priznanje je primio Stjepan

Vojinić.

Priznanje za stvaralački rad dobila je i udruga "Oda

prijateljstvu". Potpuno zasluženo.

Priznanje je dobio i naš bivši župnik, don Robert Zubović.

Priznanje je dobila i Višnja Lipoščak. Bivša ravnateljica

Gimnazije i "spiritus movens" Matice Hrvatske u Ogulinu.

Priznanje je otišlo i u ruke obitelji Kopšiva, koji već gotovo

jedno stoljeće u našem gradu uzgajaju cvijeće.

Svi zajedno

Don Robert Zubović

Stjepan Vojinić iz Bjelina

Hrvoje Magdić - Oda prijateljstvu.

Višnja Lipoščak

Manji dio obitelji Kopšiva - Jaroslav i Inka. Valjda se nisam zabunil.

Dogradonačelnica - Ivana Salopek - Šumonja.

Bez njih ništa - Kristijan, Nenči i Žgela.

Nešto si mi mutno ispal. To mi je sumljivo.

Brigadni general Željko Živanović, izaslanik ministra obrane

i načelnika Glavnog stožera.

Predsjenik županijske Skupštine i izaslanik predsjednika

Vlade RH, Ivan Vučić.

Još malo pjesme........

I na kraju.......E da mi je znati što ova ekipa zbori. Crkveno-politički razgovori. Hm...


Neke mi slike nisu ispale kako treba. Zamislite, imao sam

krasnu sliku Vučka, Banane i Prpića. I već sam smislio potpis

ispod nje. Možete misliti kakav. Ali aparat, ili nešto drugo

tajanstveno,  izbrisalo sliku. Joj kakva šteta.

Vidite da ništa nisam pisao o tijeku sjednice, jer svaka svečana

sjednica je ista. Na njoj se vječito ponavlja: svi smo si dragi,

svi se volimo, ma među nama vlada razumijevanje i

ljubav.......i t.d. A znamo da nije tako. Zato da ne kvarim

raspoloženje, ovaj puta samo sličice.


A da. Skoro zaboravih - SRETAN VAM DAN GRADA I ŽUPE.


Photo by Nešo-Skorašnik


14. 9. 2017.

Nebojša Magdić


Comments  
priligy dapoxetine amazon It may be taken by intramuscular IM injection, vaginal suppository, or in gel form
Ne vidim svjetlo na kraju tunela.
Strpimo se.
Novinar vrijeme ce pokazati
Kokolo zato kaj nema novaca. Ljudi je sve manje. Place male. Ljudi ne rade. Iseljavanje je u porastu.
Nova vlast opravdava lose stvari kako bi ona sada muzla narod. Nesposobnost je vidljiva na kilometre. Strucnjak do strucnjaka. Laz do lazi.
Sposobni i najbolji rade kod Todorića, neovisno o političkom opredjeljenju.

Neki i kod Bjelina, neovisno o politilčkom opredjeljenju7..

A ti i dalje sanjaj.
lp
u ovem gradu i drzavi je svijest zakonom zabranjena , o cemu ti pricas realist , najvisi stupanj svijesti dostignu kad se nazderu i oblocu na tudji racun , tuj pocinje i zavrsava diskusija o stanju svijesti u rvatna pogotovo samoproglasenih domoljuba .
Problem i je taj što svi primaju naknade, i oni koji trebaju i oni koji ne trebaju, ako ćemo komunicirati na taj način, šupci su i HDZ-ovci i SDP-ovci, da živimo u nekom normalnom gradu, nekoj normalnoj državi, u gradskim odborima i firmama bi radili i glavnu riječ vodili sposobni ljudi sa vrhunskim životopisom neovisno o političkom opredjeljenju, ali dok god se svijest ljudi ne promijeni bit će nam tako kako je bez obzira na to tko je na vlasti.
Zasto bi se smanjivale naknade? Jesu li hdzeovci peimali naknade? Jesi onda pisao da su supci? Ili si ti bio tqj supak koji je naknadu primao i sad kad si izgubio izbore vise je ne primas?
Jesi li gazda konačno ispumpal tu vodu iz podruma pa da počeneš pisati. To je tvoja tema.