Al se nekad dobro pilo. Ovime bi se starije generecije

Ogulinaca mogle do unedogled hvaliti, jer teško da će

nekadašnji rekordi biti oboreni. Naime, po konzumaciji

alkohola, bili smo prvi u bivšoj državi. Ej pazite - prvi među 20

milijuna stanovnika. Nije to mala stvar.

 

O tome sam pisao u Večernjem listu 1983. godine a pošto sam

tada bio dopisnik radio Zagreba, danas Hrvatski radio, tu

kratku crticu, tonski sam poslao i tamo. Urednicima se je

posebno svidjelo, pa su to uvrstili u središnju informativnu

emisiju u 15,oo sati. Tako se za naše alko-konzumatorske

sposobnosti, saznalo "od Vardara pa do Triglava".  A obzirom

da smo bili u izvrsnoj kondiciji pili smo daleko više od drugih.

Pili smo sve - od piva, preko vina, do rakije i ostalih žestica. A

uz to,  pušili smo ko Turčini. Zapravo - pili ko Rusi i pušili ko

Turčini. Evo tog članka iz Večernjaka, pa se sami uvjerite.

Crno na bijelo. Dobro smo i funkcionirai, koliko smo popili.

Valjda smo zbog ovih nekadašnjih rezultate i izabrali g. Šaksa

za kuma grada.

6. 10. 2016.

Nebojša Magdić

Comments  
Slažem se Nick Name.
Nidjan je benigna budaletina…ali ima i onih opakih
Stripi alias Nidjo Kapela komentira komentar katarze na tekst o Mici Zatezalu , pa vi sad recite da Nidjan nije izvrstan psihijatar :)

stripi 2013-12-15 13:45

"katarza je nanjusil krv u Nesinem tekstu o Mici , zato bi bilo lipo da gospon Neso to kaj ima za rec lipo rece Mici u 4 oka , jer ovo je javno glasilo koje citaju i gore citirane sovinisticke budaletine ."

P.S. komentar morete najt u rubrici Kolimna pod nazivom Zar i ti brate Mico .
U pravu si og gerila. Bolesnici pobjegli s odjela i oteli se nedzoru.Šta je zajebancija oni su u svojim bolesnim glavam zaboravili.
Zašto kurvini sinovi piju je stvar prirode!
Moraš piti da zaboraviš!
Ali zašto udbaši piju?
Oni ne piju da zaborave nego da se osječaju kao James Bond 007.
Kao prokletni tajni agent , heroj ulice a na kraju pičke svoje materi.

Ako si se rodio na carski rez onda ti obavezno krpom moraju oprati lice sa krpom kojom je prije oprana šupčina tvoje materi kako bi primio njene bakterije koji će stvoriti antibakterije!

To je isto kao antifašizam samo kaj to seljačima neće razumjeti i radije će za ideologiju i pare umrjeti!
Nemoremo ni o cuci divanit bez politike! Kad prinam politika prestigne alkohol, vrime je da se pogleda u dubinu.
Kaj ima veze nekakva navodna gradonačelnica i Trump i zaprašivanje sa temom posta. Dajte se jednom uljudite i držite se reda.

Quoting Dr. Irčanin:


Quoting Milan Belancic:

Eto, kandidatkinja za gradonacelniCU Ogulina ispred hdza je gđa Zlata Poljak. Sad bute vidili kak se prasi nesposobne i podobne...nece vam vise trebat gemisteKa...



A kad nam Trupf pobjedi u prijateljskoj nam Ameriki neće nam ni gradonačelnik trebati više.
;-)



E jadne ovčice, Trumpa guraju ljudi gušteri da bi nas mogli zaprašivati chemtrailsima... jeste naivne ovce blentave...

Quoting Milan Belancic:

Eto, kandidatkinja za gradonacelniCU Ogulina ispred hdza je gđa Zlata Poljak. Sad bute vidili kak se prasi nesposobne i podobne...nece vam vise trebat gemisteKa...



A kad nam Trupf pobjedi u prijateljskoj nam Ameriki neće nam ni gradonačelnik trebati više.
;-)
Eto, kandidatkinja za gradonacelniCU Ogulina ispred hdza je gđa Zlata Poljak. Sad bute vidili kak se prasi nesposobne i podobne...nece vam vise trebat gemisteKa...