
Al se nekad dobro pilo. Ovime bi se starije generecije
Ogulinaca mogle do unedogled hvaliti, jer teško da će
nekadašnji rekordi biti oboreni. Naime, po konzumaciji
alkohola, bili smo prvi u bivšoj državi. Ej pazite - prvi među 20
milijuna stanovnika. Nije to mala stvar.
O tome sam pisao u Večernjem listu 1983. godine a pošto sam
tada bio dopisnik radio Zagreba, danas Hrvatski radio, tu
kratku crticu, tonski sam poslao i tamo. Urednicima se je
posebno svidjelo, pa su to uvrstili u središnju informativnu
emisiju u 15,oo sati. Tako se za naše alko-konzumatorske
sposobnosti, saznalo "od Vardara pa do Triglava". A obzirom
da smo bili u izvrsnoj kondiciji pili smo daleko više od drugih.
Pili smo sve - od piva, preko vina, do rakije i ostalih žestica. A
uz to, pušili smo ko Turčini. Zapravo - pili ko Rusi i pušili ko
Turčini. Evo tog članka iz Večernjaka, pa se sami uvjerite.
Crno na bijelo. Dobro smo i funkcionirai, koliko smo popili.

Valjda smo zbog ovih nekadašnjih rezultate i izabrali g. Šaksa
za kuma grada.
6. 10. 2016.
Nebojša Magdić
stripi 2013-12-15 13:45
"katarza je nanjusil krv u Nesinem tekstu o Mici , zato bi bilo lipo da gospon Neso to kaj ima za rec lipo rece Mici u 4 oka , jer ovo je javno glasilo koje citaju i gore citirane sovinisticke budaletine ."
P.S. komentar morete najt u rubrici Kolimna pod nazivom Zar i ti brate Mico .
Moraš piti da zaboraviš!
Ali zašto udbaši piju?
Oni ne piju da zaborave nego da se osječaju kao James Bond 007.
Kao prokletni tajni agent , heroj ulice a na kraju pičke svoje materi.
Ako si se rodio na carski rez onda ti obavezno krpom moraju oprati lice sa krpom kojom je prije oprana šupčina tvoje materi kako bi primio njene bakterije koji će stvoriti antibakterije!
To je isto kao antifašizam samo kaj to seljačima neće razumjeti i radije će za ideologiju i pare umrjeti!
E jadne ovčice, Trumpa guraju ljudi gušteri da bi nas mogli zaprašivati chemtrailsima... jeste naivne ovce blentave...
A kad nam Trupf pobjedi u prijateljskoj nam Ameriki neće nam ni gradonačelnik trebati više.