Udruga Oda prijateljstvu, već je u više navrata, organiziranjem

humanitarnih koncerata, pomagala našim malim sugrađanima

kojima je pomoć bila potrebna.

Ovi vrijedni momci i djevojke,

svojim radom pokazali su što znači ljubav prema životu, prema

bližnjem,  prema nečijem djetinjstvu, ljubav prema ljudima.

Zadnji humanitarni koncert orgaizirali su 18. ovog mjeseca u

restoranu "Ive"za

Emmu, djevojčicu koja je teško bolesna i svaka je pomoć njenoj

obitelji dobro došla. Na koncertu su nastupili ogulinski bendovi

Speen, Harmony, Master,Feniks i Partiyano. Od prodanih ulaznica

i priloga, prikupljeno je 12.810,ookuna i 20 eura. Djelatnici

Tehno-dva prikupili su 4.460,oo kuna a članovi HGSS-a - 500,oo

kuna. Ukupno - 17.770,oo kuna  i 20 eura.  Ove subote, 26. 11.,

organiziraju još jedan koncert, pa dođite i pokažite svoje veliko

srce za malu Emmu.

 

 

Comments  
..pa valjda vam je omogućio da zaradite i tih 17.770kn..pametnjakovići
Hvala dobrim ljudima, hvala Vama svima, da Bog da da nam netrebali svi ti novci samo da nam se Emma vrati..pozdravlja Vas Emma iz Krapinskih Toplica koja je borac kakav nitko nemože zamisliti
Pa to se vidi iz posta.Na ulazu sabrano 12.800, Tehno drvo 4.460, HGSS 500 kuna.Prema tome ukupno je sabrano 17.770 kuna. Dakle Ive tu nema ni sa jednom kunom pomoći.Neka to bude pouka mladima iz Ode radosti da ubuduće paze s kim imaju posla.
a koliko je gazda Ive Svoji Smo donirao :sad: